O nás

Společnost Müller Production s.r.o. existuje od roku 2001 a zabývá se produkční a marketingovou činnosti v oblasti reklamy. Za dobu existence firmy jsme uspořádali stovky akcí , mj. vnitrofiremní akce, koncerty předních českých interpretů a kapel, mistrovství Evropy i světa, světové poháry i exhibice po celé České republice, na kterých jsme přivítali desetitisíce návštěvníků.

Zároveň se věnujeme sportovnímu marketingu a zastupování sportovních osobností , mezi které v minulosti patřili olympijský vítěz skiakrobat Aleš Valenta, skokan na lyžích Jakub Janda, freestylový lyžař Robin Holub, rychlostní kanoista Josef Dostál a další. V současné době zastupujeme vodního slalomáře Jiřího Prskavce a lyžaře běžce Lukáše Bauera. Na externí bázi spolupracujeme také s dalšími známými sportovci a osobnostmi kulturního i společenského života.

Hlavní činností je v současné době pořádání sportovních a kulturních akcí. Především se zaměřením na zdravý životní styl. Spolupracujeme s léty prověřenými dodavateli ozvučovací a osvětlovací techniky, cateringu, dopravy či bezpečnostních služeb. Právě díky spojení know-how, profesionálnímu přístupu našeho teamu i našich subdodavatelů, pro Vás můžeme zorganizovat akce či události, které snesou i ta nejpřísnější měřítka. Dle zadání a potřeb jsem schopni zorganizovat na klíč vnitrofiremní akce, teambuldingy, kulturní, sportovní i společenské akce po celé České republice.