Noční romantická plavba se změnila v boj o každý kousek vody!

7. 9. 2020

13. ročník oblíbené vodácké akce Noční romantická plavba se uskutečnil v pátek 4. 9. 2020. Z Březové do Karlových Varů se postupně vydalo celkem 127 lodí, což je dosavadní rekord akce.  

Celá akce začala v již v 16 hodin registrací plavidel na břehu řeky Teplé, v prostoru, který poskytl hotel Green Paradise. Perfektní organizaci výdeje lodí spolupořadatelskou firmou Dronte se podařilo za necelé 4 hodiny vydat rekordních 127 raftů a kanoí. K tanci, poslechu i dobré náladě zahrála skvělá karlovarská kapela U mě dobrý. Ve 20 h proběhlo slavnostní odstartování plavby, která se letos premiérově jela jako závod. Akce měla nově zpestření v podobě slalomových branek, umístěných na 12 mostech, těmi účastníci plavby museli projet

Nedostatek vody sice vždy neumožnil se do branek dostat, nicméně to se stalo nakonec vlastním zpestřením akce. Plavba se změnila ve společné splutí korytem řeky Teplé a všem účastníkům umožnila sdílet společné zážitky.  

Poděkování patří také městu Březová a hotelu Thermal za poskytnuté zázemí a především městu Karlovy Vary a Nadaci města Karlovy Vary za podporu.  

Příští 14. ročník by se měl uskutečnit  v již tradičním červnovém termínu 4. 6. 2021.

Fotografie na: https://www.facebook.com/mproduction.cz

Děkujeme za spolupráci.