Galavečer sportovních osobností, Golfový Turnaj mistrů a města Karlovy Vary 10. - 11. 5. 2017

12. 6. 2017

Ve středu 10. května se v Grandhotelu Pupp uskutečnil Galavečer sportovních osobností, který se již tradičně koná jako součást projektu Turnaje mistrů a města Karlovy Vary. Letošní galavečer se konal také jako poděkování za sportovní karieru lyžaře běžce Lukáše Bauera. U této výjimečné události zavítali do Grandhotelu Pupp vedle partnerů a hostů také významné sportovní osobnosti v čele s bikerem Jaroslavem Kulhavým, vodním slalomářem Jiřím Prskavcem, akrobatickými letci Martinem Šonkou a Petrem Kopfsteinem, skokanem na lyžích Jakubem Jandou, sjezdařem Ondřejem Bankem, žokejem Josefem Váňou, běžcem Martinem Jakšem či horolezcem Radkem Jarošem. Večerem provázel svým osobitým stylem moderátor České televize Jaromír Bosák. Neformální otázky, sestřihy sportovních výkonů i neformální originální rozhovory sportovců i hostů galavečera umocnily příjemnou a unikátní atmosféru Galavečera.

Součástí rozhovorů bylo také předání dárků od sportovců a partnerů projektu Lukáši Bauerovi. Galavečer natáčela Česká televize a TV záznam bude odvysílán v průběhu června.

Golfový turnaj mistrů a města Karlovy Vary se tradičně uskutečnil v golf resortu Karlovy Vary ve čtvrtek 11. května. Hrálo se systémem texas scramble dvojic, s vloženým turnajem Red Bull Final Five a turnajem sportovních osobností. Letošního 9.ročníku se zúčastnilo 60 hráčů, za účasti sportovních osobností a partnerů projektu.

Vloženou soutěž Hole In One o vůz Mercedes Benz tř. od společnosti S &W automobily Karlovy Vary letos nikdo nezískal. Longest drive a poukázku na pobyt v GH Pupp získal Pavel Landa. Vloženou soutěž Nearest to pin o hodinky Balmain od společnosti Hodinářství Bechyně získal pan Václav Havlík.

Ve vloženém turnaji sportovních osobností zvítězila dvojice Milan Šperl a Jakub Janda, před Ondřejem Rybářem a Pavlem Landou. Třetí místo potom obsadili Lukáš Bauer a Bohumil Sedlák.

Vítězem v absolutní kategorii Turnaje mistrů se stala dvojice Daniel Stehlík a Pavel Nedbal na druhém místě skončila dvojice Petr Kuneš a Jan Čepel. Třetí místo pak obsadili Milan Šperl a Jakub Janda.

Ve vloženém turnaji na posledních pět jamek Red Bull Final Five zvítězila dvojice Pavel Šinágl a Lukáš Mensator, druhé místo Pavel Nedbal a Daniel Stehlík a třetí místo obsadila dvojice Pavla Loukotová a Martin Slavíček.

Závěrem bychom chtěli poděkovat za podporu městu Karlovy Vary, partnerům celého projektu, Grandhotelu Pupp a Golf resortu Karlovy Vary za perfektní zázemí a spolupráci a také všem sportovcům a hostům za jejich účast.

V příštím roce se budeme těšit na jubilejní 10.ročník Turnaje mistrů a města Karlovy Vary, který se uskuteční v termínu 10.-11. 5. 2018.