112 let spolku zimních sportů Krušnohoří, 14. 3. 2020 Pernink

10. 2. 2020

Zveme Vás na tradiční Štafetový závod 10ti členných družstev historických lyžníků krušnohorských měst, obcí a spolků, v rámci 112. let spolku zimních sportů Krušnohoří. Závod a bohatý doprovodný program se letos uskuteční nově  v Perninku, v sobotu 14.3. od 14 hodin na běžeckém kolečku v Nejdecké ulici. Pořadatelem jsou LK Pernink, LK Abertamy a obec Pernink ve spolupráci s Hasiči Pernink. Parkování je zajištěno pro účastníky závodu na parkovišti u běžeckého kolečka – parkoviště skiareálu Pod nádražím a pro diváky a návštěvníky potom na parkovišti u skiareálu Velfling. Připraven je bohatý doprovodný program, vložené soutěže a nově závod ve skoku na lyžích. Připraveno bude občerstvení a zváni jsou všichni příznivci lyžování a dobré nálady!  

Pokyny pro Štafetový závod družstev historických lyžníků krušnohorských měst, obcí a spolků, v rámci 112. let spolku zimních sportů,

sobota 14.3. Pernink, běžecké kolečko Nejdecká ul.

Pořadatel : LK Pernink, LK Abertamy a obec Pernink

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.     Poslat přihlášku s názvem družstva a jmenným seznamem členů družstva do 10. 03. 2020 na email : mproduction@mproduction.cz .  

Pozdější přihlášky nebudou registrovány.

2.     Limit 30 štafet  

3.     Povinné dobové oblečení + výstroj ( dřevěné lyže, vázání řemínky, hole bambus)

4.     Startovné 1000,- Kč, platí se při prezentaci v místě konání závodů

5.     Štafeta si připraví ochutnávku gastronomie, kulinářství nebo nápojů po celý průběh soutěže ( vyhlášení nejlepší gurmán štafeta)

6.     Připravit prezentaci družstva při vyhlášení (pokřik, báseň, píseň- fantazii se meze nekladou)

7.     Každá štafeta dodá artefakt do tomboly

8.     Vyhlášen bude nejhezčí lyžník a lyžnice dne

9.     Družstvo dodá jednoho člena štafety, který se zúčastní soutěže v pití piva – nejrychlejší pivař  

10.   Družstvo dodá jednoho člena štafety pro vložený závod ve skoku na lyžích – hodnotí se styl a délka skoku – dle sněhových podmínek

11.   Pořadatel si vyhrazuje právo na případné změny či zrušení závodu dle sněhových podmínek . Případné změny či zrušení závodu zašle pořadatel do čtvrtka 12.3. 2020.